• Головна
  • Через загрозу життю працівників на Вінниччині зупинили роботу млина
11:00, 6 березня 2012 р.

Через загрозу життю працівників на Вінниччині зупинили роботу млина

Під час проведення планової щодо виконання з охорони праці у фермерському господарстві «Хліб на щастя» смт. Тиврів Липовецького району Вінницької області було виявлено численні порушення, які створювали загрозу життю та здоров’ю працівників.

Про це повідомляє прес-служба територіального управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області.

При перевірці було встановлено, що пасова передача пристрою для розвантаження зерна в млині не огороджені надійно захисним кожухом, не огороджена муфта приводу млину АВМ-7, не проводиться технічний огляд будівель, споруд, інженерних мереж, не проведена атестація робочих місць працівників пекарні та млину, працівники господарства не пройшли періодичних медичних оглядів та не в повному обсязі забезпечені спецодягом та іншими засобами індивідуального захисту.

А господарство взагалі не отримало дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатацію об’єктів, машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Після проведеної перевірки Держгірпомнаглядом, заборонено експлуатацію приводу млину АВМ-7, що призвело до зупинки млина та заборонено експлуатацію пристрою для розвантаження зерна в млині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...