• Головна
  • У Вінницькому «УДАРі» Кличка уряду Азарова «поставили двійку»
13:00, 6 березня 2012 р.

У Вінницькому «УДАРі» Кличка уряду Азарова «поставили двійку»

Керівники вінницької обласної організації партії «УДАР» Віталія Кличка вважають, що діюча влада не здатна ефективно долати наслідки глобальної економічної кризи.

Про це повідомляє прес-служба вінницького «УДАРу».

- Партія регіонів, здається, переоцінила власний кадровий потенціал, здатність до ефективних реформ. Урізаються соціальні виплати, ліквідовано низку пільг, підвищено пенсійний вік, проте чому ж не відбувається росту економіки? Чому штучно занижується прожитковий мінімум навіть для працюючих у бюджетних економічно активних організаціях та підприємствах? Чому ростуть ціни і тарифи? Адже уряд, нібито заощадивши на соціальних виплатах, міг би компенсувати збільшення тарифів, – зазначив Геннадій Ткачук.

Керівники Вінницького «УДАРу» наголошують, що керуючись принципами і правилами, які формувалися впродовж років у середовищі Партії регіонів, вертикаль влади взагалі, і уряд Азарова, зокрема, виявилися не готовими до викликів сьогодення, а в країні склалася ситуація, коли Кабінет Міністрів працює не стільки у загальнонаціональних, скільки у вузькопартійних інтересах

- Показником цивілізованості і конструктивності виконавчої влади є її готовність до співпраці з опозицією, – сказав голова Вінницької обласної парторганізації Ігор Ткачук, - Втім, влада сама себе загнала у таку ситуацію, коли будь-які розмови про діалог з опозицією виглядатимуть як ознаки її слабкості. Рухатися обраним шляхом псевдо-реформ неможливо. Ще декілька місяців і «покращувати» в Україні буде нічого. А відмовитися від скочування у соціальну прірву – значить визнати, що Партія регіонів була просто не готова взяти на себе всю відповідальність за розвиток країни.

Ігор Ткачук зазначив, що, не зважаючи на те, що за останні 2 роки відбулося небачене розширення прав і повноважень президентської адміністрації, всю відповідальність за соціально-економічне становище було перекинуто на місцеві органи влади.

- Діється те, що замкнена і монолітна вертикаль влади працює на вузьке коло осіб з Партії регіонів. Але ж і це не було б критично, якби правляча партія виконувала власні передвиборчі обіцянки. У часи Кучми уряд «кивав» на погані закони, парламент обурювався, що закони не виконуються. Ющенко звинувачував уряд Тимошенко, а Тимошенко – Ющенка. Однак сьогодні у наявності є слухняний парламент з півсотнею «тушок», підконтрольний уряд і фактично однопартійні керівники місцевих адміністрацій. А справи не йдуть!, - вважає керівник вінницького «УДАРу».

- Єдиний вихід з цього глухого кута, – переконаний член Політради «УДАРу» Віталія Кличка Геннадій Ткачук, – це вигнати номенклатурно-олігархічні клани з Верховної Ради внаслідок парламентських виборів, провести до законодавчого органу нові обличчя, для яких є чужими ганебні принципи вічного угодовства перед владою, і які працюватимуть з огляду на перспективу стратегічного розвитку України, а не за принципом – «після нас хоч потоп».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...