• Главная
  • 15-річний вінницький хлопець зробив ексклюзивний подарунок англійській Королеві
17:30, 6 марта 2012 г.

15-річний вінницький хлопець зробив ексклюзивний подарунок англійській Королеві

Батик, живопис, лялька-мотанка та гобелени. 15-річний вінницький художник вміє і малювати, і іграшки створювати, і навіть ткати гобелени.

Анатолій Гайструк уже встиг організувати десятки виставок, став стипендіатом Президентського фонду Леоніда Кучми та вразив англійську Королеву. Хлопчик перед поїздкою до Лондона на міжнародну атр-виставку написав листа Єлизаветі ІІ. Розповів про Україну та подарував власний витвір – традиційну українську ляльку-мотанку.

«Я вирішив написати їй листа, надіслав свою книгу, а потім ляльку-мотанку. Я вирішив, що ця лялька представляє Україну, там є і вишивка, і колорит український, і традиції», - розповідає художник Анатолій Гайструк.

Вразив англійську столицю вінницький художник і своїми гобеленами. Анатолій єдиний з поміж 200 митців світу привіз на міжнародну виставку ткані картини. Мистецтвознавці кажуть, гобелен, традиційно українське мистецтво, зараз дуже популярне серед іноземців. Саме за український колорит один із гобеленів Анатолія відразу з виставки потрапив у приватну колекцію.

Вчить любити українські традиції мама художника. Жінка переконує, знання власної історії робить людину багатою.

На міжнародну виставку Анатолій Гайструк возив лише 6 робіт, хоча у рідному місті представив більше 20. Юний митець планує навчитися творити скульптури та випустити колекцію дизайнерського одягу. Але найзаповітніша мрія – видати тисячним накладом авторську книгу про Київську Русь. // Людмила Цимбалюк, «ФАКТИ», ICTV

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...