• Головна
  • Вінничани, які мають ліцензію на алкоголь або тютюн, мають звітувати щомісяця до 10 числа
13:39, 31 травня 2016 р.

Вінничани, які мають ліцензію на алкоголь або тютюн, мають звітувати щомісяця до 10 числа

Головне управління ДФС у Вінницькій області інформує щодо особливостей подання та заповнення звітів, передбачених наказом Міністерством фінансів України від 11.02.2016 № 49 "Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядок їх заповнення".

Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі (№ 1-РА) та Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі (№ 1-РТ) подають суб'єкти господарювання незалежно від форми власності, які одержали ліцензії на право роздрібної торгівлі вказаними товарами, до органів ДФС за основним місцем обліку в електронній формі щомісячно, на протязі дії відповідної ліцензії, навіть якщо на початок звітного місяця не було залишку вказаної продукції або ж якщо протягом звітного місяця рух алкогольних напоїв та тютюнових виробів не здійснювався.

У разі, якщо суб'єкт господарювання має в своєму складі структурні одиниці, які не є юридичними особами, Звіти заповнюються в цілому щодо підприємства з урахуванням усіх структурних одиниць.

Одиниця виміру, яка застосовується при складанні Звіту № 1-РТ "Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі" для сигарет з фільтром, без фільтра та сигар - млн. штук, для інших тютюнових виробів - млн. штук або тонни та має формат даних до шести знаків включно після коми.

Обсяги зіпсованих, знищених, втрачених товарів тощо відображаються у колонці 7 "Примітки" Звітів №1-РА та №1-РТ з зазначенням відповідних пояснень.

Звітна інформація подається за кодами та видами продукції згідно з додатком до наказу Міністерства фінансів України від 11 лютого 2016 року № 49 "Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення".

Вінничани, які мають ліцензію на алкоголь або тютюн, мають звітувати щомісяця до 10 числа, фото-1
фото з інтернету

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...