• Головна
  • Вінницькі підприємці-єдинщики проплочуватимуть пенсійний частіше
13:00, 13 березня 2012 р.

Вінницькі підприємці-єдинщики проплочуватимуть пенсійний частіше

Пенсійний фонд України розробив проект закону «Про внесення змін у розділ VІІІ «Заключні й перехідні положення» Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

Про це повідомляє головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Законопроект підготовлений для стимулювання сплати страхувальниками платежів за єдиним внеском. Зокрема, перебачається запровадити мехінізм розстрочення заборгованості до Пенсійного фонду за період до 31 грудня 2010 року (до дати запровадження єидиного внеску).

Розстрочення буде проводитись строком на 24 місяці. Це дозволить платникам повністю погасити заборгованість, не накопичуючи нових боргів зі сплати єдиного внеску, уникнутити застосування штрафних санкцій.

Крім того, єдиний внесок для спрощенців стане щоквартальним.

Кабінет Міністрів затвердив проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Планується змінити ст. 9 та ст. 25 зазначеного Закону.

Фізособи – підприємці, що обрали спрощену систему оподаткування, будуть сплачувати єдиний внесок до Пенсійного фонду щокварталу.

Як відомо, сьогодні вище вказані платники сплачують єдиний внесок раз на рік. Періодичність подання звітності для «спрощенців» не зміниться – один раз за рік.

Також будуть уніфіковані з нормами податкового кодексу терміни сплати ЄВ для підприємців, що перебувають на загальній системі оподаткування, і самозайнятих осіб (адвокатів, нотаріусів тощо).

Довідка

Станом на березень 2012 року у головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області на обліку перебуває 57520 страхувальників. Із них:

- 6396 платників єдиного внеску на загальних підставах;

- 4427 платників фіксованого податку;

- 40204 страхувальників за спрощеною системою оподаткування;

- 35777 платників єдиного податку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...