![](https://s.0432.ua/section/logo/upload/pers/33/logo.png?20240727)
17:00, 14 березня 2012 р.
У Вінниці офіційно культивуватимуть паркур
Для більшості вінничан слово «паркур» асоціюється з неповнолітніми безкештниками, які стрибають з одного даху будинка на інший з ризиком для життя, як це можна побачити у іноземних фільмах. Проте у Вінниці це заняття незабаром має здобути статус загальнодоступного та безпечного.
Під час прес-конференції голова міського спорткомітету Сергій Краєвськийне мав заперечень проти розвитку паркуру у місті над Бугом, зазначивши, що це модний екстрим серед молоді. Водночас Сергій Станіславович зауважив, що паркур поки що в Україні не вважається видом спорту.
Про плани обладнати приміщення для занять паркуром оголосив керівник відділу маркетингу ТРЦ “Мегамолл” Антон Болотюк.
– Зазвичай любителі паркуру тренуються, наприклад, у лісах чи на закинутих заводах, – звернув увагу Антон Болотюк. – Але це досить ризиковано для здоров’я молодих людей. Тому ми й вирішили обладнати у торгівельному центрі спеціальне безпечне приміщення, де займатимуться усі бажаючі любителі паркуру. Облаштуємо там спеціальні перешкоди, стіни тощо. З часом плануємо проводити змагання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
10:12, Сьогодні
00:41, 15 липня
1
12:59, 21 липня
live comments feed...
Коментарі