• Главная
  • Вінничани творили історію у Льовові
18:10, 14 марта 2012 г.

Вінничани творили історію у Льовові

Вперше в історії незалежної України 10 березня відбулось примирення націоналістів одразу 7 держав — України, Росії, Білорусії, Італії, Латвії, Литви та Польщі. Серед української делегації цієї міжнародної зустрічі були і вінничанини. Патріот Олександр Ільченко розповідає, що найважче було налагодити контакт з поляками, бо так вже історично склалось, що наші країни постійно воювали.

Організував конференцію український автономний рух "Автономний опір". Автономи хотіли налагодити зв'язки, обмінятись досвідом та обговорити спільні діі у "боротьбі проти світового капіталізму та експлуатації". На подію прибули близько сотні людей, приїхали 22 закордонних гостя.
-Зараз ми усвідомлюємо, що українські товариші по зброї нам рідніші та ближчі ідеологічно, ніж російські імперіалісти, - заявив учасник конференції з Москви, 22-річний Денис, представник руху "Вольниця". – Ми відмовилися від імперіалістичного минулого та будь-яких територіальних претензій до держав сусідів і хочемо вести пліч-о-пліч спільну боротьбу за визволення народів, поневолених своєю владою.

Гості із Польщі повідомили, що будували свою діяльність споглядаючи за успіхами українців.
-Нам приємно перебувати тут, серед людей, за чиїми діями ми спостерігали через інтернет і надихалися, - заявив 23-річний автономний націоналіст із Польщі. – Раніше Росія намагалася захопити усіх силою. У неї не вийшло. Зараз Європу захоплює чума Євросоюзу, який нав'язує людям брехливі цінності та змушує робити ганебні речі. Ми не хочемо на це погоджуватися, тому ми боремося. І ми хочемо забути усі колишні образи і негаразди та почати новий етап у наших стосунках з українським народом".

Головним гостем заходу був президент Італійської організації "Сasa pound" Джанлука Іаноне. Вона функціонує в Італії уже 13 років. Під час наступних виборів її представники пройдуть у Римську міську раду. Підконтрольна "Касапаунд" студентська організація "Блоко студентеско" збирає на свої акції до 30 тисяч учасників і являється наймогутнішою силою у студентському парламенті.
-Наша ціль – це революція в Італії, - заявив 33-річний Джанлука. – Ми не збираємося щось палити та трощити. Ми просто постійно і наполегливо працюємо. Зараз у нас є велика підтримка серед населення. Ми проштовхуємо свої законопроекти у Парламент. Ми хочемо знищити капіталістичний устрій і зробити так, щоб країною керував кожен її член.
- Зараз українці та поляки мають однакові проблеми, – розповів вінничанин Олександр. – Це соціальні проблеми, правління глобального капіталізму, мультикультуралізм, тенденції поширення різних збочень. І боротися з усім цим самотужки нереально. Тому, на нашу думку, усі тверезомислячі люди повинні об’єднатися у спільній боротьбі за спільне майбутнє.
На завершення націоналісти узгодили необхідність прийняття "Дня співдружності європейських націоналістів", який має розпочати нову еру націоналістичних рухів у Європі.

Вінничани творили історію у Льовові, фото-1
Вінничани творили історію у Льовові, фото-2
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...