• Главная
  • В Виннице Житомирский театр приглашает на свои лучшие постановки
11:00, 15 марта 2012 г.

В Виннице Житомирский театр приглашает на свои лучшие постановки

С 4 по 5 апреля в Виннице в помещении Винницкого государственного академического музыкально-драматического театра им. Н. К. Садовского пройдут гастроли Житомирского областного музыкально-драмматического театра со своими лучшими постановками:

4 квітня 19:00 Карло Гоцці "Король-Олень" - метаморфози кохання

Сценічна історія п'єси Карло Гоцці «КОРОЛЬ-ОЛЕНЬ» в сучас­них театрах невелика. Надто складною і неправдоподібною здається вона сучаснику. Взагалі, в казках Гоцці дія відбувається в неіснуючих королівствах, де нагро­маджено стільки нісенітниць, чарівників різних ґатунків, королів та принцес, що продертися крізь них не видається можливим.

Режисер Петро Авраменко

4-5 квітня інсценізація Марини Іваненко "Мауглі". Казка

Казка «МАУГЛІ» за мотивами твору Редьярда Кіплінга «Книга Джунглів» - це яскраве видовище, яке не залишить байдужими серця дітей і дорослих: неймовірні приго­ди у джунглях маленького хлопчика, улюблені казкові герої, подолання різноманітних перешкод, питання вибору між дружбою і зрадою, - вир подій захопить вас уже з першої хвилини перегляду.

5 квітня 19:00 Євгеній Шварц "ТІНЬ" - саркастична комедія

Казка для дорослих - так визначає жанр автор твору Євген Шварц.

І дійсно, із початком дійства ми поринаємо у нереальний і магічний світ, здається, що на сцені відбуваються справжні дива...Але, які будь-яка казка, «ТІНЬ» сповнена життєвої філософії і мудрості. Добро чи зло, дружба чи підкупність, вірність у коханні чи зрада? Кожному з нас необхідно зробити вибір у житті. Таку серйозну проблему підіймає ця на перший погляд легковажна вистава.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...