• Головна
  • На Вінниччині через газовиків в деяких помешканнях припинили подачу газу
11:10, 19 березня 2012 р.

На Вінниччині через газовиків в деяких помешканнях припинили подачу газу

Під час планової перевірки стану охорони праці при безпечній експлуатації систем газопостачання у Теплицькому управлінні газового господарства інспектором теруправління Держгірпромнагляду у Вінницькій області було виявлено численні порушення, які могли б призвести до настання нещасних випадків.

Про це повідомляє прес-служба теруправління Держгірпромнагляду у Вінницькій області.

Теплицьким управлінням газового господарства допускається подача газу в багатоповерхові житлові та громадські будинки, власники яких не надали актів ущільнення відгалужень підземних комунікацій в підвали будинків, а також місць перетинів газопроводами будівельних елементів будівель. Також допускається подача газу на газові прилади, які приєднанні до димоходів гофрами, а не трубами, виготовленими з покрівельної сталі. Допускається подача газу на газові прилади з відводом продуктів спалювання в димохід, на оголовках яких установлені зонти та інші насадки.

Крім того, служба не забезпечена газоаналізатором. Не в повній мірі виконується графік проведення щорічного планового технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання. Не на всі типи газових приладів, що експлуатуються, складені технологічні інструкції проведення технічного обслуговування. Не з усіма власниками житлових будинків складені договори на технічне обслуговування газопроводів і газового обладнання. Управління газового господарства не встановлює гарантійні терміни на якість ремонтних робіт.

Відтак, теруправлінням Держгірпромнагляду у Вінницькій області була заборонена подача газу на газові прилади з відводом продуктів спалювання в димохід, на оголовках яких установлені зонти та інші насадки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...