• Главная
  • «Жмеринську весну» виграли вінницькі майстри
13:50, 19 марта 2012 г.

«Жмеринську весну» виграли вінницькі майстри

17-18 березня на базі Будинку науки і техніки Жмеринки пройшов третій відкритий шаховий турнір «Жмеринська весна–2012», присвячений річниці звільнення міста від німецько-фашистських загарбників.

Фестиваль отримав статус всеукраїнського, адже на нього завітали не лише спортсмени з багатьох міст і районів Вінниччини, але й Київської, Одеської і Житомирської областей. Залучити сильних спортсменів вдалося завдякипатронату Жмеринської міської ради і міського голови Зіновія Трахтенберга, який особисто вручав грошові призи, медалі і Кубки під час урочистого закриття.

На старт турніру вийшли 67 учасників, серед яких були два міжнародні майстри, майстер спорту України та понад два десятки кандидатів у майстри. Але боротьбу за лідерство вели в основному два майстри спорту з міста над Бугом –молодий Вадим Трегубов та досвідчений Микола Боднар, директор ДЮСШ  6 Вінницького міського спорткомітету, минулорічний переможець «Жмеринської весни». В очній зустрічі вони розійшлись миром, але менше очок у поєдинках з іншими суперниками втратив Вадим Трегубов, який й став переможцем турніру.

Друге місце посів Микола Боднар, третє – кандидат у майстри спорту Афлатун Мамедов (Одеська область). Організатори передбачили низку головних призів та ще кілька додаткових – ветеранам, дітям, місцевим шахістам. Зокрема, перший приз серед шахістів Жмеринки отримав кандидат у майстри спорту Анатолій Ходюк, голова районної шахової федерації та головний «мотор» щодо проведення всіх місцевих змагань.

– Сподіваємось, що з кожним роком географія та чисельність учасників турніру будуть розширюватись. Для цього ми плануємо запропонувати включити «Жмеринську весну» до офіційного календаря змагань Федерації шахів України, – підсумував Зіновій Трахтенберг.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Последние новости
Объявления
live comments feed...