15:41, 20 березня 2012 р.
У Вінницькій області затримали злодія у крадених туфлях та з «трофейною» пляшкою
Злодій вкрав з магазину 20 гривень, чоловічі туфлі та харчів на 850 гривень. Не встиг допити крадену горілку, як його затримали.
Злодій зірвав навісний замок, розбив скло внутрішніх дверей і обікрав магазин у Бершадському районі. Зранку 19 березня власниця торгового закладу повідомила про крадіжку у міліцію.
Коли правоохоронці оглядали закинуті приміщення, натрапили на 35-річного місцевого жителя. Чоловік швиденько допивав горілку з напівпорожньої пляшки. При собі він мав і викрадені речі з магазину.
З'ясувалося, що чоловік уже неодноразово був судимий за крадіжки, в тому числі і з проникненням у житло. У магазині він розжився на чоловічі туфлі, 20 гривень та харчі на суму близько 850 гривень.
- За фактом крадіжки порушено кримінальну справу, - повідомив помічник начальника Бершадського райвідділу міліції Олег Чебан. - За крадіжку, скоєну з проникненням у приміщення, передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
16:50
24 липня
11:00
24 липня
Оголошення
10:36, 19 липня
12:51, 17 липня
00:41, 15 липня
live comments feed...
Коментарі