• Главная
  • Вінницьких автопорушників зафіксують у базі
09:00, 23 марта 2012 г.

Вінницьких автопорушників зафіксують у базі

Кабінет Міністрів доручив Міністерству внутрішніх справ в 2012 році розробити і ввести в чинність єдину автоматизовану інформаційно-пошукову систему обліку порушень правил дорожнього руху.

Про це сказано в розпорядженні №140 від 21 березня.

Цим розпорядженням затверджено план заходів з реалізації стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року.

Кабмін також доручив МВС і Державному казначейству в 2012-2013 роках забезпечити автоматичне внесення в цю систему інформації про сплату штрафів за порушення ПДР.

Крім того, МВС доручено в 2012-2015 роках обладнати місця з підвищеною аварійністю засобами автоматичної фіксації порушень ПДР.

Кабмін також доручив Міністерству інфраструктури й Державній інспекції з безпеки на наземному транспорті в 2012 році створити державний реєстр пасажирських і вантажних перевізників, що міститиме інформацію про ліцензії, транспортні засоби, матеріально-технічну базу, фахівців з вищою профільною освітою, випадки порушення транспортного законодавства.

Міністерству охорони здоров'я, Мінінфраструктури й МВС також доручено в 2012-2013 роках відпрацювати із громадськими й профспілковими організаціями введення обов'язкового психофізіологічного обстеження водіїв, які здійснюють комерційні перевезення пасажирів і вантажів.

Кабмін також доручив МОЗ й МВС в 2012-2013 роках посилити контроль за якістю проведення медичного обстеження кандидатів у водії й водіїв, веденням бази даних медичних довідок про придатність до водіння транспорту, а також забезпечити до них доступ працівників Державної автомобільної інспекції.

Як повідомляло агентство, у червні 2011 року Кабмін схвалив стратегію підвищення рівня безпеки дорожнього руху до 2016 року.

Метою стратегії є мінімізація людських втрат і фінансових збитків внаслідок дорожньо-транспортних випадків.

Світовий банк оцінює сукупні втрати української економіки від ДТП в 9 млрд доларів на рік.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...