• Главная
  • Гройсман: Призначення Порошенка Міністром позитивно вплине на економіку Вінницької області і України вцілому
17:10, 23 марта 2012 г.

Гройсман: Призначення Порошенка Міністром позитивно вплине на економіку Вінницької області і України вцілому

Мер Вінниці Володимир Гройсман переконаний, що призначення Петра Порошенка Міністром економічного розвитку та торгівлі не тільки позитивно вплине на економіку Вінницької області, й позитивно вплине і на країну.

Про це Гройсман сказав 23 березня під час відвідання будівництва нової фабрики «Roshen» у Вінниці.

«Ні для кого немає секрету, що Петро Олексійович – людина надзвичайно професійна, надзвичайно енергійна, розумна, і я думаю, що чим більше буде в тих органах державної влади, які приймають рішення, таких людей, тим краще буде для нашої держави», - сказав Гройсман.

Мер Вінниці зазначив, що кожна людина в певні моменти приймає для себе приймає рішення. «Або ти можеш і нічого не робиш, або ти можеш і спробуєш щось зробити в кращий бік. На мій погляд розумні, професійні організатори, управлінці державного масштабу вони не повинні бути поза процесами, які відбуваються в державі. Державі сьогодні непросто і усі це знають, але якщо можна усім говорити, що усе погано, і нічого не робити, щоб це змінити – це одна позиція, інша позиція – коли людина, яка бере на себе відповідальність і намагається щось змінити», - вважає Гройсман.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...