• Главная
  • Вінницькі труби стали клопотом швейцарців
09:40, 26 марта 2012 г.

Вінницькі труби стали клопотом швейцарців

У Вінниці стартувала робота по виконанню Меморандуму щодо модернізації системи теплопостачання у двох мікрорайонах міста, підписаного у листопаді минулого року між урядами Швейцарської конфедерації і України та містом Вінниця.

Про це «У.К.» повідомили у прес-службі Вінницької міськради.

Зі свого боку швейцарська сторона вже обрала виконавця проекту – компанію «First Climate» (Швейцарія). Її представники будуть допомагати реалізовувати у Вінниці проект по модернізації мереж КП «Вінницяміськтеплоенерго».

Відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння щодо надання технічної та фінансової допомоги для проекту з енергоефективності у Вінниці, місто отримає 16 млн швейцарських франків на комплексну модернізацію системи теплопостачання двох мікрорайонів обласного центру, а також на підвищення рівня енергоефективності міської інфраструктури.

У рамках першого компоненту програми - «Інвестиційний проект» - планується здійснювати безпосередньо модернізацію системи. Зокрема, по вулиці К.Маркса,18а передбачається встановлення 49 індивідуальних теплових пунктів, перехід на двотрубну систему та заміна старих трубопроводів на попередньоізольовані труби (загальною протяжністю 4,2 км). Крім того, на цій котельні буде встановлено систему «SCADA», яка надасть можливість здійснювати контроль за тепловою температурою, обчислювати споживання електроенергії, тепла, газу та води, а також контролювати параметри експлуатації та автоматизувати процес формування рахунків для споживачів.

На іншому інвестиційному об'єкті, котельні по вул. Баженова,15, також планується здійснити ряд заходів, які допоможуть покращити енергоефективність мікрорайону. Зокрема, дві малоефективні котельні (вул. Москаленко, 44 та 39) буде закрито, а мешканців та інших споживачів цих котелень буде під'єднано до мережі реконструйованої котельні, де буде встановлено три нових газових котли загальною потужністю 18 MВт та двох котлів, які працюватимуть на деревині, загальною потужністю 6 MВт. Крім того, на котельні по вул. Баженова,15 буде встановлено 53 індивідуальні теплові пункти та ту ж таки систему «SCADA». Планується також замінити більше 5,5 км старих трубопроводів на попередньо ізольовані.

В рамках другої частини угоди - «Європейська енергетична відзнака» (ЄЕВ) - надаватиметься технічна допомога Вінниці для підтримки муніципалітету у його зусиллях на шляху до енергоефективного міста. Крім того, надаватиметься підтримка Енергетичній групі у розробці плану-графіку впровадження коротко-, середньо-, та довгострокових заходів, бюджетному плануванні, підготовці пропозицій тощо на основі підходу ЄЕВ.

В останній частині угоди - «Підвищення інституційної спроможності» -  передбачається вдосконалення управлінського професійного рівня на КП «Вінницяміськтеплоенерго»; оптимізація процесів експлуатації та утримання обладнання; професійна підготовка персоналу КП «Вінницяміськтеплоенерего» щодо встановлення та експлуатації обладнання; надання підтримки у довгостроковому стратегічному плануванні; розробка бізнес-плану, спрямованого на фінансову стійкість підприємства; координація планування співпраці з іншими «донорами»; розробка стратегії та аналіз аутсорсингу («Стратегія робити або купувати»); розробка довгострокової системи управління енергопостачанням з використанням деревини; оцінка та пропозиція для запровадження більш ефективної процедури звітності.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...