• Главная
  • МакДоналдси у Вінниці не закриють
16:53, 29 марта 2012 г.

МакДоналдси у Вінниці не закриють

Інформацію про повне закриття мережі ресторанів швидкого харчування McDonald's у Росії розтиражували інтернетом багато видань з посиланням на публікацію із сайту FogNews. Чи відповідає вона дійсності?

FogNews стверджує, що усі McDonald's Росії закриє Росспоживнагляд через те, що вони наносять непоправний збиток здоров'ю громадян. З тексту повідомлення: « - Ми вже давно уважно стежимо за мережею швидкого харчування McDonald's . Виписували штрафи, робили приписи, вимагали дотримуватися встановлених Законом норми, але виконання вимог в шести випадках із 10 так і залишилося на папері , - заявили в Росспоживнагляді. На початку березня 2012 року ми постановили, що мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's в існуючому вигляді не може більше працювати на території Російської Федерації. McDonald's дали 9 місяців, щоб повністю згорнути роботу, вивезти устаткування, звільнити співробітників і дотриматись всіх юридичних формальностей.

Представникам вінницьких ресторанів головний офіс не дозволяє надавати будь-які коментарі. В Києві – повністю заперечують подану інформацію та кажуть, що вона не відповідає дійсності.

- Прес-секретар Росспоживнагляду Любов Воропаєва, не підтвердила цієї інформації викладену на сайті FogNews.ru щодо компанії« Макдоналдс. Найголовнішим пріоритетом компанії «Макдоналдс» є безпека харчування наших відвідувачів. Ми використовуємо тільки ті продукти та інгредієнти, які повністю відповідають найвищим стандартам якості і безпеки, які пройшли різні перевірки і були офіційно дозволені до використання всіма контролюючими організаціями на території Російської Федерації. «Макдоналдс» в Росії також заявляє, що інформація від на сайті придуманих новин FogNews.ru повністю не відповідає дійсності, - говорить PR-менеджер  компаниї NobletMedia CIS, яка є  PR-агенцією компанії Макдональдз, Дарія Баштаннік.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...