• Главная
  • “Батьки убитих дітей Вінниччини” підтримали родичів Олени Макар (ФОТО)
16:20, 30 марта 2012 г.

“Батьки убитих дітей Вінниччини” підтримали родичів Олени Макар (ФОТО)

Представники неофіційної громадської організації “Батьки убитих дітей Вінниччини”, що діє з лютого 2005 року, зібрались сьогодні на сходах облдержадміністрації, аби заявити про свою громадську позицію, висловити співчуття та підтримати рідних миколаївчанки Олени Макар, похорон якої відбудеться завтра.

- Зібратись сьогодні нас змусив той факт, що випадок Олени Макар непоодинокий — є подібні прецеденти і на Вінниччині. У більшості випадків винні не покарані, – говорить вінничанка Людмила Білан. – Ще 2004 року у мене вбили онучку Люсю, згвалтували та втопили у ставку на Масложирі. Я говорила, що чоловік, якого звинуватили у вбивстві, не той, не винен. Відбула 40 судів. І от нещодавно суд відпустив того чоловіка, довівши його невинність, а справу відправили на дорослідування.

Вінничанин Володимир Олійник розповів, що більшість членів організації зневірились  у відновленні справедливості, дивлячись на стан справ. Однак батьки не покидають справу на самотік — шукають адресу й можливість, аби звернутись до комісара Ради Європи та до голови Венеціанської комісії, аби привернути увагу світової громадськості до стану правосуддя в Україні, і Вінниці зокрема.

“Батьки убитих дітей Вінниччини” підтримали родичів Олени Макар (ФОТО), фото-1
“Батьки убитих дітей Вінниччини” підтримали родичів Олени Макар (ФОТО), фото-2
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...