Відтепер можна не платити за паркування

З 1 квітня водії мають право не оплачувати парковку при відсутності паркомата

Про це наприкінці минулого тижня сказав начальник управління благоустрою територій та комунального обслуговування Мінрегіонбуду Олександр Ігнатенко.

«Тільки 5% місць для парковки зараз обладнані відповідними паркоматами по всій Україні. Деякі органи місцевого самоврядування вже затвердили відповідні рішення», - сказав Ігнатенко.

Він навів як приклад Запоріжжя, де, за його словами, всі парковки зроблені безкоштовними, а також Одеси, де парковка буде оплачуватися тільки за безготівковим розрахунком.

За словами Ігнатенка, в зв´язку з тим, що завдання з встановлення паркоматів на всій території Україні до 1 квітня не було виконано, з 1 квітня при відсутності паркомата водій може не оплачувати дану послугу.

Нагадаємо, в січні Кабінет міністрів відстрочив обов´язкове обладнання операторами парковок паркоматами та автоматичними в´їзними і виїзними терміналами до 1 квітня.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов