Усиновити дітей вже готові 6 вінницьких сімей

З кожним роком вирішення проблеми сирітства стає все актуальнішим. Дане явище можна подолати за допомогою влаштування дітей в сім'ї, створення сімейного середовища, шляхом пошуку батьків, надання їм відповідних умов для повноцінного життя.

З метою розвитку сімейних форм виховання, а саме альтернативних сімейних форм протягом поточного року в Вінницькій області створено 3 прийомні сім`ї в м. Жмеринка, м. Козятин та в Томашпільському районі, 1 дитячий будинок сімейного типу в Тиврівському районі. Загалом влаштовано 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У 2012 році серед бажаючих отримати почесний статус батька та матері, подарувавши дитині радість родинного життя, знайшлось 6 сімейних пар. 1 кандидат – у прийомні батьки, батьки-вихователі та 4 особи опікунів (піклувальників), котрі пройшли навчання кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники.

Після проходження навчання кандидати в усиновлювачі отримали об'єктивні уявлення про дітей, які на них чекають, здобули низку знань в галузі сімейної психології та педагогіки, що є запорукою повноцінного виховання та розвитку прийомної дитини.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов