
17:03, 4 квітня 2012 р.
На прибирання Вінниці вийшли студенти (ФОТО)
3 квітня у Вінниці стартувала акція «Учнівська молодь Вінниці – за чисте довкілля». Студенти міських центрів професійно-технічної освіти, вищих учбових закладів та коледжів розпочали прибирати місця відпочинку городян, зони біля водоймищ, лісосмуги та підпорядковані навчальним закладам території.
Цьогоріч поприбирати міські зони відпочинку та території з зеленими насадженнями вирішили майже 20 учбових закладів міста.
Планується, що загалом у весняному прибиранні візьме участь близько тисячі студентів, – повідомляє Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.
За словами начальника інспекції по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Василя Гайовика, студентам видають пакети для сміття та одноразові рукавички.
- Молодь збиратиме сміття у пакети та складуватиме на узбіччі дороги, після чого комунальні служби вивозитимуть пакети, – каже Василь Гайовик. – Взагалі, на початку акції взяти участь у «суботнику» планували близько 500 студентів. Пізніше долучитись до прибирання вирішило ще півтисячі хлопців та дівчат. В цілому, молодь досить позитивно віднеслись до наведення порядку, і, сподіваємось, така акція допоможе не лише зробити місто чистішим, а й виховати у молоді бережне ставлення до навколишнього середовища, – зазначив В.Гайовик.




Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:56
17 липня
11:22
17 липня
13:27
15 липня
Оголошення
17:29, 14 липня
10:30, 18 липня
17:29, 14 липня
live comments feed...
Коментарі