У Вінниці діятиме представництво Міжнародної торгової палати (ФОТО)

5 квітня у Вінниці пройшов регіональний форум та виїзне засідання правління Українського національного комітету Міжнародної трогової палати (ICC Ukraine).

Його учасники, а це представники урядових структур, органів місцевої влади, контролюючих служб та малого і середнього бізнесу, обговорили можливості залучення інвестицій в економіку області, обмінялися інформацією про сучасний стан економічного розвитку країни та перспективи взаємодії держави і бізнесу.

Йшлося також про виклики, пов’язані з впровадженням нового податкового законодавства і, навіть, судової реформи, зокрема, що стосуються господарського судочинства та декриміналізації економічних злочинів.

Влада Вінниччини від форуму очікує зростання в області інвестиційної активності. Вітаючи учасників зібрання, губернатор Микола Джига похвалився здобутками в аграрній сфері, політиці енергозбереження, зауваживши, що останнім часом в області розгорілась «непримиренна боротьба» з фактами утиску контролюючими органами малого та середнього бізнесу.

За словами губернатора, налагодження в рамках форму нових контактів могло б сприяти залученню інвестицій у молочну галузь області, зокрема, у створення невеликих фермерських тваринницьких господарств, а також у садівництво, сільськогосподарську логістику, переробку продукції тощо.

Під час форуму президент Українського національного комітету Міжнародної торгової палати Володимир Щелкунов підписав Угоди про співпрацю представництва організації із головою Вінницької ОДА Миколою Джигою, головою обласної ради Сергієм Татусяком та Вінницьким мером Володимиром Гройсманом.

Було також оголошено про створення на Вінниччині регіонального представництва ICC Ukraine.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов