Деякі вінниччани почали знаходити роботу, але не всі на повну зайнятість

Чисельність зайнятого населення Вінницької області віком 15-70 років за 2011 рік збільшилася порівняно з 2010 роком на 0,6% і становила 698,7 тис. осіб. Рівень зайнятості населення збільшився з 57,5% до 58,4%.

Про це повідомляє заступник начальника головного управління статистики у Вінницькій області Світлана Рибалко.

Рівень безробіття економічно активного населення, визначений за методологією Міжнародної організації праці, зменшився з 10,0% до 9,7% (середній по Україні – 7,9%), у т. ч. населення працездатного віку – з 11,1% до 10,9% (середній по Україні – 8,6%).

Частина підприємств продовжує запроваджувати режим неповної зайнятості працівників. У 2011 році кількість працівників, які знаходилися у відпустках без збереження заробітної плати складала 5,8 тис. осіб, або 1,8% середньооблікової кількості штатних працівників. Кількість працівників, які працювали в режимі скороченого робочого дня (тижня), становила 26,8 тис. осіб, або 8,5% середньооблікової кількості штатних працівників.

Виходячи з обсягів виконаних робіт (послуг) і випуску продукції, рівень завантаження працівників у 2011 році відповідно до встановленої тривалості робочого часу в цілому по економіці становив 95,1% штатної кількості.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов