У Вінницькій області в солдати підуть тільки 800 юнаків з 20 тисяч

Тільки 2,5 відсотків усіх юнаків призовного віку стануть цієї весни строковиками. За даними обласного військкомату, план призову „Весна-2012” – набрати 800 солдатів, а підлягають виклику на комісію 20 тисяч хлопців призовного віку.

Весняна призовна компанія почалася з квітня і триватиме до кінця травня цього року. У військкоматах кажуть, що план виконають. Більше того – у солдати відберуть тільки кращих у з кращих. 

– Понад 20 тисяч юнаків Вінницької області впродовж призовної кампанії “Весна–2012” підлягає виклику до призовних комісій. Тому суттєвих проблем із виконанням плану призову бути не повинно, - говорить обласний військовий комісар, полковник Геннадій Долгашов. - Звичайно, чимало хлопців із цієї кількості в силу певних обставин не підлягають призову. Але хочу наголосити, що до війська підуть ті юнаки, які за станом здоров’я, рівнем освіти та морально-діловими якостями є кращими з кращих.

Про те, в яких військах служитимуть вінничани, розповів Сергій Фурдик з Регіонального медіа-центру Міноборони України. І за його словами – найбільше направлять вінничан у міліцейські війська. Більше сотні юнаків були не проти служити в морфлоті. А 17 найкращих хлопців з Вінницької області будуть проходити службу в окремому полку Президента України.

Через те, що беруть у солдати тільки кращих із кращих, дивним видається факт затримання комісара військового комісаріату одного з районів області на хабарі. За даними міліції, посадовець вимагав та отримав у службовому кабінеті від призовника чотири тисячі гривень за відстрочку від призиву до служби. Військова прокуратура Вінницького гарнізону порушила кримінальну справу. За такий злочин можна отримати до 12 років тюрми.

Де служитимуть вінничани
465 солдатів з Вінницької області поповнять лави Збройних Сил:
144 з них - проходитимуть службу в Повітряних Силах Збройних Сил України;
114 – у Сухопутних військах;
33 – у Військово-Морських Силах;
157 – служитимуть у військових частинах центрального підпорядкування.
17 - кращих представників області проходитимуть службу в окремому полку Президента України.
290 призовників направлять до Внутрішніх військ внутрішніх справ. 
45 – до Державної спеціальної служби транспорту.

Довідка
У квітні-травні 2012 року на строкову військову службу беруть хлопців 1987-1994 років народження, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років. А ще - старших юнаків, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.
Загалом планується призвати 21 тисячу 400 юнаків. З них до лав Збройних Сил України потраплять 15 тисяч, до Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України – 5,2 тисяч хлопців. До Державної спеціальної служби транспорту – 1,2 тисячі юнаків.
Одночасно з призовом звільнять у запас солдатів, матросів, сержантів і старшин, призваних у квітні-травні 2011 року, а також матросів і старшин кораблів, суден і берегових частин бойового забезпечення Військово-Морських Сил Збройних Сил України, призваних у жовтні-листопаді 2010 року.
За постановою Кабінету Міністрів України на організоване проведення весняної призовної кампанії 2012 року з Державного бюджету запланували виділити мільйон 992 тисячі 982 гривні.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов