Надзвичайні новини. Вінниця та сир

Майже десять з половиною тонн молочної продукції непридатної для вживання виявили працівники міліції Вінниччини під час перевірки вантажного автомобіля у Літинському районі.

Ветеринарна служба прогнозує, що внаслідок сирного ембарго Росіїї на Український експорт, надлишок нереалізованої  продукції з простроченим терміном реалізації легально і нелегально починає розповзатися по харчопереробних підприємствах . Після чого в торгових мережах можна очікувати появу молочних сирів вторинної переробки.

Днями працівники ветеринарної міліції спільно з працівниками дорожньо-патрульної служби УДАІ у Літинському районі Вінницької області зупинили вантажний автомобіль «МАН», у термічній буді якого була виявлена молочна продукція. Під час перевірки документів у 28-річног водія було з’ясовано, що дана продукція перевозиться без відповідних супровідних ветеринарних документів щодо її якості. Водій вантажівки надав працівникам міліції товарно-транспортну накладну, у якій зазначено, що він перевозить твердий сир «Російський» вагою 7 тонн. Оглянувши вантаж, міліціонери виявили сир «Російський», «Голландський» та сирну масу у поліетиленових мішках загальною вагою 10 450 кг на суму 200 тисяч гривень.

Як розповів начальник ветеринарної міліції УМВС України у Вінницькій області Павло Дармограй, на твердих сирах було подвійне маркування. На одній з етикеток зазначено, що сир виготовлений на початку 2011 року, на іншій – на початку 2012 року. На мішках з сирною масою відсутнє будь-яке маркування.

Попередньо встановлено, що вантаж направлявся з Тернопільщини до Сумщини на переробку, і належить він жительці Сумської області, яка понад 15 років займається підприємницькою діяльністю у молочній галузі. З вилученої сирної продукції мали зробити плавлені сири.

Водія вантажівки притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 107 КУпАП «Порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог», яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Наразі вирішується питання про утилізацію даної продукції та притягнення жінки-підприємця до адміністративної відповідальності за ст. 107 КУпАП.

Начальник ветеринарної міліції УМВС України у Вінницькій області Павло Дармограй:

-  Відповідно до зазначених записів у товаротранспортній накладній дану продукцію мали направити на промпереробку, тобто виготовлення плавлених сирків, на даній продукціюї було виявлено двойне маркування, тобто 2011рік виготовлення та 2012рік виготовлення. В зв'язку з порушенням маркування з даної продукції не можна виготовляти будь-які продукти харчування і відповідно до законодавства вона направляється на утилізацію.

Лікар ветеренарної медецини відділу ветеренарно-санітарної експертизи Олена Король:

- Ми проводимо відбір зразків для дослідження у Вінницькій обласній лабораторії ветеренарної медецини для дослідження за показниками безпеки.

- Показники безпеки будуть передбачено токсичні елементи, пестециди, міклобіологічні показники та мікротоксини.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов