• Головна
  • В УКРОПі обговорили, як посилити позиції партії на Вінниччині (Фото)
17:37, 30 серпня 2016 р.

В УКРОПі обговорили, як посилити позиції партії на Вінниччині (Фото)

30 серпня у Вінниці відбулася зустріч активу регіональної партійної організації «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» з головою політради партії, народним депутатом Тарасом Батенком та членом президії політради УКРОПу, народним депутатом Віталієм Купрієм.

За словами представника секретаріату партії Ірини Синявської, під час зустрічі йшлося про ситуацію в обласній організації УКРОПу та перспективи партії в області. «Іде відверта розмова. Чому втрачені зв'язки з містами та районами? Чому депутати від УКРОПу (а їх 86 у місцевих радах) не отримують організаційної чи методичної підтримки? Чому газета партії не доходить до районів області? Які перспективи УКРОПу в області та країні?» – перелічила Ірина Синявська коло питань, що обговорювалися.

Зустрічі передувала заява очільника Вінницької регіональної партійної організації УКРОПу Олександра Лева до керівництва партії з проханням звільнити його від виконання обов’язків. Наразі повноваження статутних органів обласної організації припинені.

Президія політради партії сформувала робочу групу з підготовки конференції Вінницької регіональної парторганізації УКРОПу, на якій будуть обрані нові керівні органи. До складу робочої групи увійшли депутати Вінницької обласної ради від «Українського об’єднання патріотів – УКРОП», очолив її укропівець Григорій Зозуля. «Ми прагнемо побудувати дієву партійну структуру. Тому нам потрібна реальна робота та результат на місцях. Ми не можемо марнувати здобутки і напрацювання, які маємо за рік існування партії, не можемо зрадити довіру людей, які підтримали нас на минулих місцевих виборах», – зазначив Тарас Батенко.

IMG_3128

В УКРОПі обговорили, як посилити позиції партії на Вінниччині (Фото), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...