У Вінниці війскові льотчики України та Польщі домовлялися про співробітництво на Євро-2012 (ФОТО)

Сьогодні, 11 квітня, у Вінниці відбулась робоча зустріч керівництва Командування Повітряних Сил Збройних Сил України з делегацією Повітряних Сил Збройних Сил Республіки Польща на чолі з командувачем Повітряних Сил Збройних Сил Республіки Польща генерал-лейтенантом Лехом Маєвські. Українську військову делегацію очолив командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Онищенко.

Іноземна делегація прибула в Україну задля обміну досвідом щодо функціонування командного центру Повітряних Сил Збройних Сил України (Центру повітряних операцій) та визначення перспектив подальшого співробітництва, зокрема з питань організації взаємодії повітряних сил під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу у 2012 році.

Сторони також не залишили поза увагою питання реформування військової авіації і військ протиповітряної оборони, досягнення взаємосумістності за стандартами НАТО, можливі варіанти з обміну інформацією про повітряну обстановку, заходи пошуково-рятувального забезпечення, метрологічну обстановку та інші важливі питання.

Війскові двох країн планують обговорити можливість проведення двостороннього тренування визначених сил і засобів, які залучаються до виконання завдань забезпечення безпеки проведення Євро-2012, а ткож в перспективі двостороннього навчання «Безпечне небо-2014» у форматі Україна_Республіка Польща.

Іноземні гості у Вінниці відвідали музей Повітряних Сил Збройних Сил України та поклали квіти до пам’ятника загиблим льотчикам.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов