• Главная
  • Центр підліткових клубів УНІВЕР
07:35, 8 сентября 2016 г.

Центр підліткових клубів УНІВЕР

КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання» з 15 вересня знову відчиняє свої двері перед новими вихованцями. Нині в системі підліткових клубів займається близько тисячі підлітків.

Діапазон напрямів роботи надзвичайно широкий: це і клуби інтерактивного спілкування (німецький, англійський та польський), і студія журналістики, і дитяча творча майстерня, і Школа стюардес-екскурсоводів, а також Територія театральної творчості, Школа безпеки та Авіамоделювання

Гуртки та заняття проводяться на безкоштовній основі. Окрім того, усі, хто відвідують заняття Центру не тільки займаються у перерахованих гуртках, а також є постійними учасниками усіх творчих заходів та проектів для дітей, підлітків та молоді.

Нагадаємо, що Комунальний заклад «Центр підліткових клубів за місцем проживання»,– це комунальний позашкільний навчальний заклад, який здійснює навчання і виховання дітей, підлітків та молоді у позаурочний та позанавчальний час за місцем проживання і в місцях масового відпочинку дітей, підлітків та молоді.

Додаткова інформація за телефоном (0432)-59-52-83

Центр підліткових клубів УНІВЕР, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...