• Главная
  • У керівництві вінницького УКРОПу сталися зміни
14:00, 13 сентября 2016 г.

У керівництві вінницького УКРОПу сталися зміни

13 вересня, під час конференції Вінницької обласної регіональної партійної організації «Українського об’єднання патріотів – УКРОП», керівником УКРОПу на Вінниччині був обраний депутат обласної ради Григорій Зозуля. За таке рішення проголосувала більшість із 49 учасників конференції. Вінницьку міську організацію партії очолив депутат облради Олександр Васильчук. 

«Я думаю, ви всі мене знаєте, знаєте мою патріотичну позицію. Що б не сталося у вас у районі, телефонуйте, ми приїдемо і допоможемо», – сказав новообраний голова Вінницької обласної організації УКРОПу Григорій Зозуля.

Крім того, укропівці сформували розширений склад ради обласної організації з 8 осіб. До неї, зокрема, увійшли всі депутати облради, обрані від партії УКРОП.

«Перезавантаження політичного життя УКРОПу в обласній організації відбулося сьогодні на Вінниччині.  Налагоджені конструктивні зв'язки та намічені реальні плани. Побажання землякам – не спіткнутися у політичному русі та не захлинутися хворобливими амбіціями. Людям потрібні справи і патріоти!» – написала на своїй сторінці в мережі Facebook представниця секретаріату партії Ірина Синявська.

Нагадаємо, наприкінці серпня цього року робота Вінницької обласної партійної організації була визнана незадовільною. Повноваження її статутних органів були припинені.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...