На Вінниччині забрали до армії 800 юнаків (ФОТО)

18 квітня, на збірному пункті Вінницького обласного військового комісаріату, що у місті Козятин, відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України. Чергові 9 команд новобранців відбули до майбутніх місць військової служби.

Про це повідомляє регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

Цієї весни до лав Збройних Сил України та інших військових формувань Вінниччина направить 800 юнаків. Зокрема, у Внутрішніх військах МВС України проходитимуть службу 290 вінниччан, у Державній спеціальній службі транспорту – 45, а 465 юнаків виконуватимуть свій конституційний обов’язок у лавах Збройних Сил України.

Щирі слова вітань на адресу новобранців під час урочистого мітингу пролунали з вуст начальника відділу обліково-мобілізаційної роботи Козятинської міської ради Олександра Паламарчука. А мати призовника Олена Ляшук побажала усім призовникам з честю виконати благородну справу служіння Вітчизні.

«Нехай у щоденному армійському житті вас оберігає материнська молитва та зігрівають спогади про батьківську домівку», – такими словами проводила жінка юнаків на службу.

Начальник відділу обліково-призовної роботи – заступник обласного військового комісара з призову підполковник Михайло Дзигаленко звернув увагу юнаків на те, що, вступаючи до лав захисників Батьківщини, вони беруть на себе відповідальність за спокій своїх рідних і близьких, за долі мільйонів громадян держави.

«На вас чекає виконання відповідальних бойових завдань, щоденна напружена військова служба. Мобілізуйте всю силу своїх молодих сердець, свою волю і розум, адже віднині, ви – захисники Вітчизни», – закликав полковник Михайло Дзигаленко.

Від імені новобранців призовник Михайло Джуринський запевнив присутніх, що подоляни з честю та гідністю готові виконувати покладені на них завдання.

Настоятель православної церкви Серафима Саровського протоієрей Роман благословив призовників на ратну службу.

За словами підполковника Михайла Дзигаленка, особливістю цьогорічного призову «Весна – 2012» є те, що майже 90% юнаків не мають обмежень за здоров’ям. Ще до початку призовної кампанії у військових комісаріатах області були вивчені дані юнаків, їх стан здоров’я та морально-ділові якості, фізична підготовленість. Тому до війська підуть кращі з кращих. Більше того, під час формування команд враховувалося побажання хлопців щодо проходження ними військової строкової служби.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов