По Вінницькій області закриваються кіоски та кафе

Мережа підприємств роздрібної торгівлі і ресторанного господарства, яка належить підприємствам-юридичним особам, у Вінницькій області постійно змінюється.

Одні підприємства закриваються, інші здобувають розвитку. Це відбувається за рахунок перереєстрації цих підприємств в суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи, а також закриття, перепрофілювання, здавання в оренду.

Однак, позитивною тенденцією в розвитку торгової мережі є відкриття сучасних супермаркетів, адже цивілізованості та привабливості торговому процесу надають саме такі підприємства, які постійно нарощують обсяги реалізації товарів та розширюють асортимент продукції, впроваджують прогресивні технології для комфортного та ефективного обслуговування покупців.

На 1 січня 2012 року в області діяло 1436 підприємств – юридичних осіб, що здійснювали діяльність з роздрібної торгівлі та ресторанного господарства через спеціально організовану торгову мережу. В організації торговельного процесу та обслуговуванні населення було задіяно 14,4 тис. чоловік.

Торгова мережа області, яка належить юридичним особам станом на 1 січня 2012 року налічувала 2467 об’єкти роздрібної торгівлі, з них 1972 магазини з торговою площею 240,1 тис. кв. метрів, 218 кіосків та 277 автозаправних станцій, включаючи АГНКС (автомобільні газонаповнювальні компресорні станції).

Мережа роздрібної торгівлі порівняно з 1 січнем 2011 року скоротилась на 118 одиниць (4,6%) , в основному, за рахунок скорочення її в сільській місцевості на 8,2%.

В порівнянні з минулим роком кількість магазинів зменшилась на 62 одиниці (3,0%), у тому числі у містах та поселеннях міського типу збільшилась на 1,5%, а в сільській місцевості зменшилась на 6,3% і становила відповідно 853 та 1119 одиниць. Торгова площа магазинів проти попереднього року зросла на 2,3% і на початок 2012 року становила 240,1 тис. кв. м. При цьому у містах та поселеннях міського типу зросла на 7,5% і склала 147,7 тис. кв. м., у сільській місцевості – скоротилась на 5,1% і становила 92,4 тис. кв. м.

На 1 січня 2012 року діяло 1290 продовольчих і 682 непродовольчих магазинів. Порівняно з 1 січня 2011р. кількість продовольчих магазинів зменшилась на 6,9%, непродовольчих – збільшилась на 5,1%.

Із загальної кількості непродовольчих магазинів 85,3% (582) припадало на спеціалізовані магазини, кількість яких проти попереднього року збільшилась на 4,1%, їхня торгова площа збільшилась на 18,8%. Серед продовольчих магазинів 92,8% складали магазини з універсальним асортиментом товарів, яких на початок 2012р. налічувалось 1197, спеціалізованих продовольчих магазинів – 93.

На 1 січня 2012р. діяло 17 універсамів і супермаркетів та 4 гіпермаркета. Торгівлю алкогольними напоями здійснювали 1137 магазинів, що становило 57,7% загальної кількості магазинів.

Мережа магазинів самообслуговування на 1 січня 2012 р. налічувала 127 одиниць, у т.ч. продовольчих – 57, непродовольчих – 70. Порівняно з попереднім періодом кількість продовольчих магазинів самообслуговування зменшилась на 13,6%, а непродовольчих збільшилась на 1,4%.

Мережа кіосків роздрібної торгівлі протягом 2011 року в цілому по області зменшилась на 22,4% і становила на 1 січня 2012р. – 218 одиниць. У містах та поселеннях міського типу їхня кількість становила 146, а у сільській місцевості - 72 одиниці.

Мережа ресторанного господарства (їдальні, кафе, ресторани, бари, тощо) на 1 січня 2012 року налічувала 1115 об’єктів на 79,6 тис. місць на одночасне обслуговування відвідувачів. Порівняно з попереднім роком кількість підприємств зменшилась на 70 одиниць, або 5,9 % і 3,4 тис. місць (4,1%).

На початок 2012 року мережа ресторанного господарства у міській місцевості налічувала 348 підприємства на 37,2 тис. місць, що менше ніж на 1 січня 2011 року на 1,4% (5 підприємств) та 1,6 тис. місць.

У сільській місцевості налічувалось 767 підприємства на 42,4 тис. місць, що становило 68,8% від загальної кількості підприємств ресторанного господарства.

Забезпеченість населення області об’єктами роздрібної торгівлі в розрахунку на 10 тис. жителів на 1 січня 2012 року становила 15 об’єктів. У міських поселеннях вона залишилася на минулорічному рівні, в сільській місцевості зменшилась на 1 об’єкт.

Моя Вінниця
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
52 просмотра в январе
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Культура
16 лютого до Дня всіх закоханих у Вінниці в Будинку офіцерів відбудеться великий сольний концерт Alekseev. ALEKSEEV – учасник вокального телешоу «Голос країни», що став музичним кумиром сучасності. Тріумфатор у номінації «Відкриття року» за версією Першої музичної премії YUNA, у номінації «Прорив року» престижної музичної премії M1 Music Awards. Володар більше 20 значних музичних нагород СНД. Всього за 2 роки на сцені ALEKSEEV створив власний музичний прос...
Происшествия
Жительницу села Писаревка Ямпольского района Винницкой области Юлию Вышгу, которая в прошлом году убила своего новорожденного сына, приговорили к году тюрьмы. Суд признал ее виновной в преступлении и назначил минимальное наказание, передает "33 канал". Отметим, что прокуратура просила для горе-матери три года лишения свободы. Теперь женщина, у которой четверо детей, может обратиться в Винницкий апелляционный суд, чтобы обжаловать приговор. Односельчане Юли...
Общество
19 января православная церковь отмечает великий двунадесятый праздник – Крещение Господне и Богоявление (Водокрещи). В народе праздник назвали Водокрещи. Название появилось из-за основных крещенских обрядов – водоосвящения, или водокрещения. К Крещению готовились еще накануне: мыли избы и тщательно выметали сор, в котором, по мнению наших предков, мог спрятаться чертенок. По поверью, утром перед водоосвящением в воде должны утонуть все чертенята. Вечером п...
Происшествия
17 января в Мурованокуриловецком районе пес покусал свою хозяйку. 77-летняя пострадавшая женщина в шоковом состоянии с множественными ранами туловища, переломами рук и ампутацией одной из верхних конечностей доставлена ​​в реанимацию.Несчастный случай произошел в селе Высшеольчедаев около 14.00.Домашняя собака во дворе собственного хозяйства покусала свою летнюю хозяйку. С тяжелыми травмами женщину обнаружил сын, когда вернулся домой и вызвал врачей. Сейча...
Общество
В декабря не региональном канале "UA: Винница" вышел сюжет про назначение главой Винницкой и Барской епархии архиепископа УПЦ Варсонофия. Уже в январе 2019 года автору материала был вынесен выговор, а шеф-редактор новостей был уволен по согласованию сторон - якобы из-за несоблюдения журналистских стандартов. Об этом сообщает "Детектор медиа".  Так, за сюжет о назначении нового митрополита УПЦ канал обвинили в однобокости освещения информации, а также в том...
Культура
18 января в Виннице продолжаются съемки популярной телепрограммы «Меняю жену». Около 15:30 автомобиль канала «1 + 1» припарковался неподалеку Башни. На площади Европейской находилась участница проекта и мужчина с букетом цветов. Впоследствии - подошла еще одна пара. Очевидно, сегодня в Виннице снимали финальную сцену программы. Подробностей и имен съемочная группа не разглашает.
Происшествия
В Виннице на улице Блока произошла аварий. Автомобили Daewoo Lanos и Geely столкнулись во время движения. На место происшествия прибыли патрульные полицейские и медики.Об этом сообщили в отделе коммуникаций ГУ ЧП Винницкой области.Предварительно, водитель Lanos, выезжая с парковки, не предоставил преимущества в движении Geely, направлявшийся в сторону Хмельницкого шоссе.За рулем автомобиля Geely, который перевернулся, находилась женщина. Она получила травм...
Криминал
Винницкий апелляционный суд арестовал имущество провайдера «ВинАстериск». Представителям компании было выдвинуто обвинение в нарушении закона об авторском праве, поскольку предприятие транслировало каналы «Медиа Группы Украина» без согласия правообладателей. Об этом сообщает пресс-служба суда. Согласно данным, «ВинАстериск» без согласия правообладателя в течение 2018 года распространял программы интернет-телевидения, в том числе «Футбол1» и «Футбол 2». Всл...
Культура
Разбирается в искусстве и древней истории. Потому живет в краеведческом музее. Как за ним ухаживают и как воспринимают посетители?  Смотрите в видеосюжете: