
09:00, 23 квітня 2012 р.
У Вінниці учасники молодіжного форуму ганяли у футбол з чиновниками, ювелірами та дівчатами (ФОТО)
Дощова погода 22 квітня у Вінниці не змусила учасників молодіжного україно-польсько-німецького форуму відмовитись від запланованого турніру з міні-футболу. Завдяки стійкості гравців відбулись три матчі.
У першому – команда учасників форуму змагалась із збірною міськвиконкому і здобула перемогу з рахунком 3 : 2. У другому матчі суперниками форумівців стала збірна дівчат міста, яка поступилась гостям з рахунком 1 : 3.
Відстояти честь міста вдалося лише збірній фірми “Діадема”, яка у третьому матчі здобула перемогу: 3:1. За дотриманням правил слідкував міський спортивний суддя Володимир Обезюк.
Після завершення турніру голова спорткомітету Вінницької міськради Сергій Краєвський нагородив учасників турниру почесними грамотам, а команду гостей — ще й пам’ятною медаллю нашого міста. На згадку про турнір його учасники зробили колективне фото.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
«Я Юля, пасу кози та вівці, і це – кайф!». Переїхала на хутір, щоб руйнувати стереотипи про село.
Новини компаній
17:00
29 вересня
16:54
29 вересня
15:00
29 вересня
10:25
29 вересня
15:00
27 вересня
14:00
27 вересня
Оголошення
11:12, 25 вересня
2
13:44, 30 вересня
22:42, 18 вересня
13:34, 23 вересня
1
live comments feed...
Коментарі