Українцям знову заборонять відвідувати ліси

Робота із заборони відвідання лісів у поточному році вже виконана на 80%. Про це під час прес-конференції в медіа-холі УНН розповів головний спеціаліст управління державної охорони та захисту лісів Державного агентства лісових ресурсів України Роман Ільїн.

"Минулого року обласними адміністраціями були видані розпорядження, якими заборонялося відвідування лісів населенням. Цього року ця робота відновлюється. На сьогодні вона виконана на 80%,тобто головами Обласних адміністрацій видано розпорядження щодо заборони відвідування лісів населенням", – повідомив Р.Ільїн.

Він зауважив, що ця робота проведена досить ефективно. "Люди не йдуть до лісу – відповідно, немає пожеж. Якщо порівняти за кількістю й за площею пожеж із попередніми роками, то у 2011 році була зафіксована найменша кількість і площа за останні 5 років", – додав він.

Р.Ільїн також нагадав, що на сьогодні за порушення пожежної безпеки в лісах існує адміністративна, а також кримінальна відповідальність. За його словами, адміністративна відповідальність тягне за собою накладання штрафу від одного до трьох неоподаткованих мінімумів, тобто від 17 грн. "Не треба забувати, що існує і кримінальна відповідальність. Це стаття 245 кримінального кодексу України – карається обмеженням волі строком від 2 до 5 років, а якщо призводить до загибелі людей, то від 5 до 10 років", – зауважив він.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов