Генерал міліції Нонік приватизував службову квартиру

27 квітня на 11-ій сесії Вінницької обласної ради 6 скликання начальник управління МВС України у Вінницькій області Валерій Нонік звітував про стан законності, боротьби із злочинністю, запобігання та протидії корупції, охорони громадського порядку на території Вінницької області.

За його словами, найбільшим досягненням міліції за 2011 рік та перший квартал 2012 року є повна паспортизація самотніх осіб похилого віку в сільській місцевості.

- Дільничні інспектори та інші представники правоохоронних органів перевірили самотніх осіб у сільській місцевості, створено службу соціального супроводу, проведено паспортизацію самотніх осіб, організовано їх відвідування за місцем проживання, - зазначив він.

Однією з причин збільшення кількості резонансних злочинів Валерій Нонік зазначив масові звільнення працівників міліції з лав правоохоронних органів через відміну з 2011 року пільг. В 2011 році звільнилися 549 працівників – найбільше за останні 5 років.

По закінченні звіту Валерій Нонік отримав запитання від депутата опозиційної фракції „Єдність” Тетяни Редько, яка поцікавилась, на яких підставах він приватизував виділену йому службову квартиру розміром 130 кв.м. у місті Вінниця.

„Хоча це питання і не стосується порядку денного, я вам відповім: цю квартиру мені виділила Вінницька міська рада своїм рішенням, і це запитання до неї, а дозвіл на приватизацію надало Міністерство внутрішніх справ України”, - відповів він.

Запитання щодо неможливості приватизувати квартири протягом багатьох років рядовими членами правоохоронних органів генерал залишив без відповіді.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов