Новенькі машини швидкої допомоги Peugeot до Вінниці не доставили - Мінздрав не допустив

Міністерство охорони здоров'я України відмовилося приймати автомобілі швидкої допомоги, що не відповідають національному стандарту. Частина з них призначалась і для Вінниці.

У МОЗ підкреслили, що ТОВ «Крас» спрямовані фінансові претензії відповідно до договору, а також виставлені штрафні санкції в розмірі 20% суми договору.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства охорони здоров'я, відповідно до законодавства, відомство повідомило Міністерству економічного розвитку і в регіони про те, що компанія ТОВ «Крас» є недобросовісним учасників тендерів, який не виконує зобов'язання.

Раніше Міністерством охорони здоров'я України за рахунок коштів державного бюджету 2011 року за бюджетною програмою КПКВ 2301380 «Розвиток служби екстреної медичної допомоги (придбання медичного автотранспорту) у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та м. Києві» в 2011 році були проведені торги і укладені договори на закупівлю70 автомобілів швидкої медичної допомоги типу А (постачальник ТОВ «Горал») і 216 автомобілів типу В (постачальник ТОВ «Крас»).

Згідно з умовами договору, автомобіль швидкої медичної допомоги типу В повинен відповідати національному стандарту України «Автомобілі швидкої медичної допомоги та їх обладнання, технічні вимоги та методи випробування» ДСТУ 7032:2009.

Для проведення випробувань та надання висновку щодо окремих характеристик автомобілів швидкої медичної допомоги ТОВ «Фірма« Крас» надала укомплектований автомобіль Peugeot  Boxer типу В Київській міській станції швидкої медичної допомоги, де авто проходило випробування протягом тижня. Після проведення випробувань Київська міська станція швидкої медичної допомоги та «Київмедавтотранс» надали ряд своїх зауважень та пропозицій.

24 квітня 2012 постачальником було надано для прийняття один автомобіль швидкої медичної допомоги PEUGEOT Boxer типу В. Під час огляду автомобіля було виявлено, що постачальником врахована частина зауважень, але окремі зауваження враховані не були. Відповідно, авто не відповідає умовам національного стандарту України ДСТУ.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов