Обласна рада проситиме у Кабміну пересувний апарат для «інсультників»

На черговій сесії Вінницької обласної ради голова постійної комісії з питань охорони здоров’я Наталія Солейко попросила депутатів підтримати звернення до Кабінету Міністрів України щодо виділення з Державного бюджету суму 6,4 – 7,5 млн.грн. додатково на витрати у медичній галузі.

- В Україні, в Донецькій області з початку 2012 року функціонує пересувний апарат томограф „Серетон”, - говорить Наталія Солейко. – Він - компактний і мобільний, виробляється таке обладнання на основі американської технології харківським підприємством. Аналогів в Україні немає.

За словами голови комісії, апарат встановлений в автомобілі, який може приїхати в будь-яку лікувальну установу нашої області до хворого з інсультом, особливо це вирішить проблему для нетранспортабельних хворих та новонароджених. Апарат встановлює діагноз на місці.

Вінницька обласна рада планує звернутися до Кабінету Міністрів, оскільки вона діє в рамках Державної програми щодо оснащення медичною технікою в пілотних регіонах в галузі медицини.

Звісно, що можливість скористатися такого роду послугами за рахунок держсубвенції послужить для багатьох людей „рятівною соломинкою”, особливо в сільській місцевості.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов