
17:20, 28 квітня 2012 р.
У Вінниці студенти-волонтери зробили статую пластикової пляшки (ФОТО)
В четвер, 26 квітня, в рамках всеукраїнського проекту "Зробимо Україну чистою" в сквері Козицького проходив захід на підтримку чистоти та благоустрою у Вінниці.
Головними учасниками свята чистоти у Вінниці були студенти-волонтери, школярі та дошкільнята. До заходу долучилися різні громадські організації.
В рамках заходу відбувся квест, в якому приймали одинадцять команд. Учасники квесту - старшокласники вінницьких шкіл намагалися показати, що можна зробити з непотрібних речей.
- Суть квесту - показати багато варіантів використання старих, вживаних речей, - говорить Віка Авдєева волонтер, керівник квесту.
Також впродовж трьох днів проводилися конкурси малюнків, фото та еко-плакатів.
У конкурсі малюнків переможницею стала маленька вінничанка Крістіна Хомченко. У конкурсі еко-плакатів відзначились вихованці тридцять девятого дитячого садочку, а у фотоконкурсі першим став Олександр Герасимов. Найактивнішими у екологічних дебатах, що проводилися напередодні, стали учні тридцять першої школи.
Всіх учасників нагородили подарунками від підприємства "Еко-Він" та облдержадміністрації.
- Ми дуже раді, що наше місто є учасником цього проекту, - говорить співорганізатор заходу Олена Кирилюк.- Вже третій день починаючи, з 24 квітня ми проводимо різноманітні інтерактиви, що дозволяють людям не просто один раз на рік задуматись про чистоту довколишнього середовища, а й побачити і спробувати власними руками зробити хоч малесенький внесок в чистоту та розвиток нашого міста.
Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до прибирання нашого міста 28 квітня.









Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:56
17 липня
11:22
17 липня
13:27
15 липня
Оголошення
08:58, 18 липня
08:58, 18 липня
08:58, 18 липня
16:16, 11 липня
08:58, 18 липня
live comments feed...
Коментарі