На Вінниччині пройде молодіжний хресний хід на Іосафатову долину

1 травня у Вінницькому єпархіальному управлінні, під головуванням митрополита Вінницького і Могилів-Подільського Симеона, відбулися чергові збори благочинних та настоятелів монастирів, повідомляє прес-служба Вінницької єпархії .

Головними питаннями, які обговорювалися на зборах, були соціальні та молодіжні проекти Вінницької єпархії. Зокрема владика Симеон ознайомився з тим, як духовенство організовує співпрацю з медичними закладами, в яких лікарнях діють храми і молитовні кімнати.

Учасники зборів також підвели підсумки участі духовенства і мирян Вінницької єпархії у благодійній акції «Серце до серця», у рамках якої проводився збір коштів на придбання медичного обладнання для лікування дітей, хворих на цукровий діабет. 4 травня усі зібрані кошти будуть передані організаторам акції.

Крім соціальних і благодійних заходів, на зборах благочинних обговорювалися молодіжні проекти Вінницької єпархії. Було визначено дату проведення молодіжного хресного ходу на Іосафатову долину. Хресний хід відбудеться 8-9 червня.

Також на зборах було дано благословення на створення графіку приїзду груп православної молоді, духовенства та парафіян для участі у роботах по відбудові Усікновенського Лядівского чоловічого монастиря і підготовці до святкування 1000-ліття обителі у 2013 році.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов