Гройсману запропонували скоротити кількість автівок у Вінниці, збудувавши парковки за містом

27 квітня у залі засідань Вінницької міської ради презентували проектні рішення по внесенню змін до Генерального плану міста, які підготували фахівці інституту «Діпромісто».

Про це повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв'язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Генеральний план Вінниці був затверджений у 2007 році. З того часу життя не стояло на місті. Тому й виникла необхідність внесення змін до Генплану та передбачити нові тенденції розвитку і розбудови обласного центру. Ця процедура передбачає виконання ряду вимог, серед яких і попереднє обговорення проекту.

Представники інститут «Діпромісто», які презентували свої пропозиції, повідомили, що статистичні дані, які вони опрацьовували під час своєї роботи, підтверджують доцільність внесення змін до Генерального плану Вінниці. Наприклад, подільська столиця - це єдине місто в Україні, де спостерігається позитивний приріст населення. У Генеральному плані, затвердженому п'ять років тому, це не передбачено. Відповідно, не враховано ряд інших моментів, пов'язаних з покращенням демографічної ситуації.

Екологічну ситуацію в місті аналізував еколог інституту «Діпромісто» Володимир Муха. Він розповів, що кількість шкідливих викидів у повітря у Вінниці порівняно з іншими містами невелика. Разом з тим, динаміка збільшення автомобільного транспорту не дозволяє називати Вінницю містом з бездоганною екологією. Саме тому Володимир Муха висловив думку (яка співпадає із позицією міської влади), що у місті варто розвивати екологічно чистий вид громадського транспорту - електротранспорт. Дмитро Жуков, який в інституті «Діпромісто» очолює сектор транспорту, також підтримав цю позицію, але вже з точки зору перенасичення вулиць міста автомобільним транспортом. Він зауважив, що показники, які надала для вивчення Державтоінспекція, і які показують чимале збільшення приватних автівок на вулицях міста, є підставою для того, аби в майбутньому формувати автостоянки на в'їзді у місто для іногородніх людей.

Представник інституту «Діпромісто» Володимир Токар, який спеціалізується на стратегіях розвитку міст, проаналізував перспективи подільської столиці, яка є міжрегіональним центром. Цей статус відіграє значну роль при розрахунку систем обслуговування міста, адже вони виконуються з урахування регіонального значення. Він запропонував відповідні зміни у Генплан в цьому напрямку.

На засіданні, де обговорювались проектні рішення по внесенню змін до Генерального плану, свою думку висловили також вінницький архітектор Олександр Рекута та швейцарські архітектори-урбаністи. По завершенню обговорення Вінницький міський голова Володимир Гройсман доручив сформувати робочу групу по детальному вивченню усіх запропонованих змін та протягом двох тижнів внести до них корективи.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
42 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов