Пересічний вінничанин заробляє аж дві „мінімалки”

Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у березні 2012р. склала 307,2 тис. осіб. Середній розмір їхньої заробітної плати становив 2309 грн., що у 2,2 рази перевищив рівень законодавчо встановлених державних соціальних стандартів, що діяли у березні: розмір мінімальної заробітної плати, який дорівнював прожитковому мінімуму для працездатної особи (1073 грн.).

Про це повідомило Головне управління статистики у Вінницькій області.

Збільшення рівня заробітної плати у березні 2012р. порівняно з лютим 2012р. відбулося в усіх видах економічної діяльності – від 1,2% у державному управлінні до 15,6% у діяльності транспорту та зв’язку.

Найвищий рівень середньої заробітної плати залишається у працівників фінансових установ, розмір оплати праці яких у березні перевищив середній розмір по економіці області в 1,7 рази.

Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах хімічного виробництва та на підприємствах по виробництву і розподіленню електроенергії, газу і води, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області в 1,5 рази.

Разом з тим, найменш оплачуваними у березні були працівники зайняті у рибальстві та рибництві і у діяльності готелів та ресторанів, розмір нарахованої заробітної плати яких не перевищив 58% середнього по економіці області рівня.

Серед регіонів країни за рівнем оплати праці у березні 2012р. Вінниччина посідала 18 місце.

Серед 9 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (2079 грн.) виділяється Тернопільська область. Водночас, найвищий рівень (3381 грн.) заробітної плати був у працівників Донецької області, який на 15,7% вище середнього показника по Україні та в 1,5 рази перевищував показник Вінницької області.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов