Еко-стадіон для острова Кемпа розробили вінницькі восьмикласники (ФОТО)

Команда восьмикласників у складі Катерини Лабуткіної, Михайла Мазура, Анастасії Пшеничної, Кароліни Ускакович та Дмитра Христича представила макет сучасного екологічного стадіону. Щоправда, зібрали його учні вінницької ФМГ № 17 поки що лише з елементів конструктора «ЛЕГО».

Днями команда восьмикласників 8-Б класу ФМГ № 17 м. Вінниці повернулась із Києва з двома дипломами. Вінничани взяли участь у IV Всеукраїнському фестивалі робототехніки «ROBOTICA 2012». У столичному Палаці спорту вінницькі учні представили макет Еко-стадіону ROSHEN ARENA на острові Кемпа. Робота вінницьких восьмикласників була відзначена дипломом за друге місце міжнародного дитячого архітектурного конкурсу «Стадіони майбутнього» та дипломом за перемогу у номінації «Найоригінальніше виконання».

- Стадіон названо Еко тому, – розповів один із учасників команди Дмитро Христич,- що ця тема зараз актуальна. Тож і весь транспорт (метро, вертоліт, пором) у нашому проекті екологічний, на сонячних батареях.

Перший ярус – екологічний. Тут є майже все, що потрібно: тенісні корти, корти для настільного тенісу, баскетболу, дитячі майданчики, скейткорти, басейни, аквапарки, туалети, медпункти.

На другому ярусі розмістився, власне, сам стадіон. Він унікальний тим, що кожне його підсобне приміщення має свою «фішку»: кафе, фітнес-зал, VIP-ложі, спецзалу для прес-конференцій.

- На спорудження макету пішов майже місяць, – розповіла Ліліана Гончарук, заступник директора з наукової та виховної роботи ФМГ № 17. – Вісімнадцятого березня ми отримали і розпакували шість коробок з елементами конструктора «Лего». «Жах!», – подумала я, коли побачила таку кількість деталей (на виготовлення макета пішло майже 30 тисяч деталей). Та діти не злякались. За допомогою друзів, однокласників і батьків спочатку склали проект, а потім приступили до збирання. Коли щось не виходило – розбирали і складали знову. Тож 21 квітня уже представили роботу на суд громадськості, а двадцять восьмого квітня презентували свій проект у київському Палаці спорту.

За умовами конкурсу усі елементи макета не можна було склеювати, тож у Києві на вимогу члени команди навіть розбирали і збирали елементи, на які вказувало журі.

- Восьмий Б було обрано для участі в конкурсі тому, що цей клас відзначається вмінням працювати в команді. Як бачимо, ставку було зроблено вірно, ми не помилились, – підбила підсумок Ліліана Василівна.

Нагадаємо, що у міжнародному дитячому архітектурному конкурсі взяли участь 40 команд.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов