У Вінниці залізничників залишили без пожежного поїзда

На виконання доручення Державної інспекції техногенної безпеки на території Вінницької області проведено перевірки стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів державного територіального-галузевого об’єднання «Південно-західна залізниця» та окремих підрозділів «Одеської залізниці».

Про це повідомляє Державна інспекція техногенної безпеки України.

За минулі 5 років на об’єктах залізниці виникло 5 пожеж, остання з них зареєстрована у 2010 році. Тобто, адміністрація залізниці проводить ефективну роботу в цьому напрямку. Так, на 6 об’єктах проведено модернізацію установок пожежної сигналізації, придбано більше 400 вогнегасників, закуплено ізолюючі протигази для персоналу, придбано засоби пожежогасіння для існуючих пожежних поїздів.

Саме пожежний поїзд є основною одиницею, яка використовується при гасінні пожеж на залізниці, працівники потягу займаються профілактичною роботою. Не зрозумілими для членів комісії Управління Держтехногенбезпеки стали дії керівництва «Південно-західної залізниці», які ліквідували пожежний поїзд на станції Вінниця. Тепер у випадку надзвичайної ситуації на об’єктах залізниці, що розташовані в обласному центрі, ліквідувати її прийдеться пожежним потягам з Козятина чи Жмеринки. Цей факт позбавив вінницьких залізничників одного з факторів, якій впливає на успішність ліквідації пожежі — це оперативність, адже тепер для залучення пожежного потягу буде витрачатись зайвий час.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов