Вінниця покаже швейцарцям «Парад трамваїв»

У понеділок, 7 травня, до Вінниці завітає делегація з Цюріхського трамвайного управління. Окрім зустрічі у міській раді та екскурсії Вінницьким трамвайним депо, швейцарцям покажуть «Парад трамваїв».

Заходи відбуватимуться з нагоди завершення проекту технічної та фінансової допомоги Уряду Швейцарії з постачання до Вінниці трамваїв з м. Цюріха.

Меморандум щодо виконання цього проекту з Швейцарською Конфедерацією був підписаний 6 грудня 2006 року. Загальним кошторисом проекту у 3,885 млн. швейцарських франків було передбачено безкоштовний внесок Уряду Швейцарської Конфедерації на фінансування витрат по транспортуванню вагонів з міста Цюріха, поставку запасних частин швейцарською стороною, придбання запчастин і обладнання в Україні, оплату навчання персоналу комунального підприємства «Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління» швейцарськими спеціалістами та оплату вартості перекладів технічної документації.

За час дії меморандуму з 2007 по 2011 роки місто Вінниця отримало 116 трамваїв типу „Карпфен” та „Міраж”. В результаті виконання проекту створено можливість повного оновлення рухомого складу на найближчі роки та забезпечена стабільність пасажирських перевезень у Вінниці. Завдяки більшій місткості вагонів і їх комфортабельності підвищена якість обслуговування пасажирів та зменшені витрати електроенергії за рахунок вищих динамічних характеристик швейцарських трамваїв, – запевняють у Вінницькій мерії.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
50 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов