Мешканці Вінниці, що хочуть стати депутатами мають зареєструватися до 13 серпня

Висування кандидатів по двом виборчим округам у Вінниці і восьми в Вінницькій області розпочнеться 30 липня.

Виборча кампанія з виборів депутатів до Верховної Ради почнеться 30 липня. Про це повідомили у Центральній виборчій комісії.

Центрвиборчком має оголосити про початок виборчого процесу не пізніше 28 липня.

У тих вінницьких політиків, що хочуть потрапити у парламент, є ще час зважити усі «за» і «проти». Висування кандидатів за партійними списками і в одномандатних округах почнеться з 30 липня й завершиться 9 серпня. Кандидати в мажоритарних округах можуть висуватися партіями або шляхом самовисування.

На відміну від всіх попередніх парламентських виборів реєструвати кандидатів, що балотуються за мажоритаркою, буде  Центральна виборча комісія, а не окружні виборчі комісії.

Документи для реєстрації повинні бути подані до Центрвиборчкому не пізніше 13 серпня, після чого комісія у п’ятиденний термін має ухвалити рішення щодо реєстрації або відмові в реєстрації.
За два дні після цього кандидати мають виправити помилки у документах. Реєстрація кандидатів у депутати має завершитися 20 серпня.

Партії й кандидати в одномандатних округах мають право почати передвиборну агітацію з наступного дня після реєстрації.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов