Через зміну меж округів у списках виборців можлива плутанина

Представник Комітету виборців України у Вінницькій області Владислав Телень закликає вінничан вже сьогодні перевірити себе у реєстрі виборців.

Про це він повідомив  7 травня під час прес-конференції.

На його думку, через територіальну зміну округів може виникнути плутанина із списком виборців, тому він рекомендує громадянам вже зараз реревірити наявність своєї персони у державному реєстрів виборців.

Жителі обласного центру можуть це зробити за адресою 50-річчя Перемоги, 7, а районів Вінниччини – у приміщеннях райдержадміністрацій, де знаходяться відділи ведення Держреєстру. При собі обов’язкового потрібно мати паспорт.

Окрім цього, Владислав Телень наголосив, що згідно із змінами у проведенні виборів, цього разу запрошення взяти участь у голосуванні будуть надходити громадянам не з виборчих дільниць, а централізовано з відділів реєстру. Тому так важливо протягом найближчих місяців тим, хто планує взяти участь у голосуванні, переконатися, що його прізвище та ім’я правильно внесені до списку.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов