У Вінниці немає якісних колій для швейцарських трамваїв (ФОТО)

7 травня біля Вінницького трамвайного депо пройшов Парад трамваїв.

Демонстрували його швейцарцям, що приїхали з нагоди завершення проекту з постачання у Вінницю трамваїв з Цюриху. По черзі перед гостями Вінниці проїхали ретро-трамвай, чеські трамваї Т-4 та КТ-4, екскурсійний трамвай "Везунчик" та швейцарські "Карпфен" і "Міраж".

Швейцарська делегація з цікавістю спостерігала за Парадом та ділилася враженнями. Коли на коліях з'явились цюрихські вагони, всі схвально вигукнули.

Як повідомив начальник Вінницького трамвайно-тролейбусного управління Володимир Бугайчук, якісні швейцарські вагони у нас вже є, але якісних колій не маємо.

"На жаль, не варто навіть порівнювати стан колій у нас і в Швейцарії. Щороку ми ремонтуємо їх. В цьому році закладено 14 млн грн з місцевого бюджету. Але щоб зробити повністю трамвайні дороги, потрібна величезна сума", - сказав він.

Вартість проїзду в швейцарських трамваях становить 2,5 євро.

"Але система оплати там відрізняється від нашої. Кондукторів немає. На зупинці є два автомата. Один видає квиток, а другий компостує. Згідно часу посадки мешканець Цюриха має право протягом дня їздити у трамваях. Але тільки в межах свого мікрорайону. Якщо він хоче поїхати в інший кінець міста, потрібно заплатити у 8 разів більше. Контролери там мають психологічний хист. Вони не підходять до всіх перевіряти квитки. Перевіряють вибірково, і ніколи не помиляються. Але там дуже рідко їздять без квитка. Такий менталітет. Скільки отримують зарплатні, не зізнаються. Навіть середній розмір зарплати не називають", - зазначив Володимир Іванович.

На запитання щодо передачі нам швейцарських тролейбусів директор транспортної компанії Гідо Шох зауважив, що їх тролейбусам тільки 20 років, і вони зможуть ще прослугувати. Тоді як трамваї "Міражі" та "Карпфени" випущені у 1960-х роках.

Після Параду трамваїв відбулась нарада керівництва трамвайно-тролейбусного управління з швейцарцями.

"Очікуємо продовження співпраці. Сподіваємось, що домовимось не тільки щодо постачання тролейбусів, але й нових трамваїв", - припустив Володимир Бугайчук.

На сьогодні потрібно оновити 100 вінницьких тролейбусів, кожен коштує 2,2 млн грн.

"Для місцевого бюджету це нереальна сума. Поки що трамвайно - тролейбусне управління своїми силами проводить модернізацію існуючих тролейбусів", - підсумував він.Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
75 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов