Замість ранкової пробіжки- стрибок з парашутом.

Замість ранкової пробіжки- стрибок з парашутом.

Понад місяць через нельотну погоду Вінницький авіаційно-спортивний клуб не розпочинав польотів та стрибків з парашутом. І навіть заплановані минулої суботи довелось відмінити. Щоб перехитрити погоду командири запланували вилетіли вранці. Парашутний сезон 2012 вінницькі скайдайвери відкрили в неділю о восьмій ранку. Над Сутисками вперше цього року замайоріли бутони білосніжних та різнокольорових парашутних куполів. У день відкриття парашутисти стрибали у дві зміни.

Командир парашутної ланки Вінницького АСК Віктор Новіцький розповідає, що нововідкритий сезон польотів очікується активним, проте не без проблем. Через здорожчання паливних матеріалів, вартість стрибків довелось збільшити, проте не набагато. Ціна стрибків прийнятна для спортсменів та для “першоразів”, більшість з яких це молодь та студенти. Цього року клубу також потрібно оновлювати матеріальну базу, купувати нові парашути. Командир сподівається, що влада та меценати не покинуть на призволяще видовищний парашутний спорт Вінниччини і допоможуть вирішити проблеми.

-Ми йдемо на зустріч, кожному, хто хоче літати, адже я сам розумію, що таке “небесна хвороба”, від неї ліків не існує, це на все життя — жартує Віктор Новіцький, у якого вже понад 300 стрибків. У нас працюють досвідчені інструктори, які на добровільних засадах навчають молодь мистецтву вправно літати та падати. Цього року наші ряди поповнили більше десятка молодих спортсменів, у вінницькій парашутній родині вже понад півсотні родичів, які вже багато десятків років з нами вчаться наповнювати небом свої парашутні купола. Ми відкрили сезон успішно, погода нам посприяла, тепер працюватимемо щосуботи та неділі. На час проведення Євро 2012 польотів у нас не буде, тому усім, хто хоче стрибнути з парашутом, радимо швидше їхати до нас.

Вже на перший день стрибків 2012 року до Сутисок з’їхались бажаючі стрибнути з літака з Хмельницього, Жмеринки, Бершаді. Довга дорога не важлива, якщо є мрія цілого життя.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов