Швидка допомога Вінниці вірить дитячим викликам і реагує на всі дзвінки – запевняють медики

У Горлівці Донецької області семирічний хлопчик ледь не стік кров’ю, поки чекав на “швидку”. Як повідомила ТСН, хлопець тяжко поранився і зателефонував 103. Там йому не повірили, і навіть пригрозили міліцією.

Тоді був удома сам. Він вийшов на балкон повісити випрані штани, від висоти запаморочилося в голові. Не втримав рівноваги і впав на скло. Праву руку майже геть відрізало. Хлопчик каже, відразу почав дзвонити на 103, як учили у школі. У “швидкій” дитині не вірили.

Вже потім підрахували – «103» дитина набирала 13 разів. Коли ж лікарів викликала мама, “швидка” приїхала через 10 хвилин. Дитину доправили до обласної лікарні. Там мікрохірурги чотири години пришивали руку.

Від травмування до операції минуло чотири години. Дитина втратила половину крові. Хлопець міг не те що втратити руку, а й загинути, якби “швидка” приїхала трохи пізніше.

Чи вірять дітям, які викликають «швидку» у Вінниці?

- Дійсно, раніше ми не приймали викликів від дітей і просили їх, щоб перетелефонував хтось із дорослих. Та ось уже п’ятнадцять років, як приймаємо усі дзвінки, – розповіла начальник медичної служби ВСШМД Алевтіна Семененко. – З усієї кількості дзвінків хибними є два відсотки (за минулий квітень – шість). Як правило, це дзвінки від нетверезих громадян та дітей. Причому останні балуються, як правило, під час канікул, – продовжує Алевтіна Вікторівна. – Деякий час тому дошкуляли так звані радіохулігани. Як правило, це нездорові люди. Вони телефонували в один і той же проміжок часу – від години до трьох ночі. Ми звертались по допомогу і до Укртелекому, і до МВС. Тож уже близько дев’яти місяців нам не заважають працювати.

Кількість викликів, які надходять на станцію швидкої допомоги, за словами медиків, не є сталою, тому кожен місяць вона різна. У квітні на Вінницьку станцію швидкої медичної допомоги надійшло близько трьохсот викликів, було здійснено двісті вісімдесят виїздів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов