Вінничани подякували за Перемогу лампадками (ФОТО)

Ввечері 9 травня усі, хто проходив сквером Козицького у Вінниці могли долучитися до акції «Естафета поколінь» і від власного імені подякувати тим, хто ціною власного здоров’я, а то й життя здобув для нас Велику Перемогу.

Тут усім охочим видавали запалені лампадки, які виставлялись на траві біля Меморіалу Слави у формі великого слова «Дякуємо!».

У чергу подякувати за Перемогу шикувалася переважно молодь, але було тут і чимало дітей та людей старшого віку.

- Якраз повертався із гуляння в парку, побачив «тусовку», – розповідає 19-річний вінничанин Андрій, – вирішив, що непогано і собі щось зробити на знак шани до людей, які гинули від ворожих куль, аби ми жили у вільній країні. Дуже гарна ідея з лампадками, ефектна і молоді подобається.

Виявляється, ідея саме таким чином подякувати ветеранам належить директору департаменту культури Вінницької міської ради Ірині Френкель.

- Я уявила, як це буде гарно виглядати і запропонувала провести таку акцію, місце можна було б обрати і більше, але вирішили зробити це саме біля Меморіалу Слави, – розповідає Ірина Френкель. – Але проблема з’явилась там, де її зовсім не чекали – хто б міг подумати, що у Вінниці не знайдеться 500 лампадок? Але після поминальних днів ні в одному храмі міста ми не змогли їх придбати. Тому довелось замовляти аж у Львові.

Тим не менш, лампадок вистачило не лише «подякувати», а й поставити після слова кілька знаків оклику. Справились учасники «Естафети поколінь» якраз до 22 години, коли у небі над Вінницею пролунав святковий салют.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов