Вінниччанам робитимуть щеплення препаратами, які закупить син Богатирьової

Міністерство охорони здоров’я України 4 травня за результатами тендерів уклало низку угод на постачання вакцин на загальну суму 60,77 млн гривень це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Найбільш значні підряди отримало ТОВ «Фарма лайф» – 46,64 млн гривень.Копанія входить в львівську групу «Три-Центральний аптечний склад», до складу власників якої входить син екс-губернатора Московської області Бориса Громова та родичі колишніх керівників СБУ.

Ще 10,87 млн гривень отримає ПАТ «Фармстандарт-Біолік». За даними SMIDA, син міністра охорони здоров’я Олександр Богатирьов входить до наглядової ради цього підприємства і володіє 20% акцій фірми. 55% акцій харківського заводу належить російській групі «Фармстандарт», ще 22% належать Олександру Забудкіну, виконавчому директору донецького ТОВ «Сінбіас Фарма», члену ради директорів російського виробника ліків «Верофарм».

Так ПАТ «Фармстандарт-Біолік» поставлятиме:

вакцину для профілактики дифтерії та правця (АДП) на загальну суму 604066,5 гривень (1,5 гривень за 1 дозу);

вакцину для профілактики дифтерії з зменшеним вмістом антигену (АД-М) на загальну суму 445512,9 гривень (1,47 гривень за 1 дозу);

вакцину для профілактики дифтерії та правцю з зменшеним вмістом антигену (АДП-М) на загальну суму 2616202,52 гривень (1,16 гривень за 1 дозу);

вакцина для профілактики гепатиту В для дітей (новонароджені) на загальну суму 7200000 гривень (8,00 гривень за 1 дозу).

ТОВ «ІмБіоІмпекс» отримає 3,26 млн гривень. Компанію контролює колишній директор держпідприємства «Укрвакцина» Олексій Савченко.

Ці торги стали першими для Міністерства охорони здоров’я в 2012 році, які завершились підписанням угод про постачання лікарських препаратів. Минулого року МОЗ під керівництвом Іллі Ємця також пізно розпочав процедуру закупівель, що дало привід для звільнення міністра влітку.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов