У Вінниці малолітнім злочинцям зробили свято у День Матері

У Вінницькій установі виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби (№1) відбулись заходи, присвячені Дню матері.

Про це повідомляє головний спеціаліст у зв’язках із ЗМІ та громадськістю управління Державної пенітенціарної служби України у Вінницькій області Ірина Шаповалова.

Серед 21 осіб що є неповнолітніми, які утримуються в закладі, було організовано творчий конкурс на кращий малюнок для своєї матері. Усі учасники з усією завзятістю та натхненням взялися створювати на папері те, про що хотіли сказати матерям. Серед основних намальованих тем були квіти. На запитання «Чому саме квіти?», неповнолітні правопорушники відповідали майже в один голос: «Ми їх так мало дарували мамам, коли були поруч з ними … А перебуваючи тут, зрозуміли, що мати – це найсвятіше, що є на землі, це все: і любов, і доброта, і ніжність, і теплота. Тільки матуся ніколи не зрадить, не розлюбить, а навпаки все зрозуміє, пробачить, підтримає, буде завжди піклуватись і щиро любити, не дивлячись ні нащо. Треба було у свій час слухати батьків, не вчиняти протиправних дій - і ми б тут не опинились!»

Деякі з малолітніх ув’язнених написали вірші та, не соромлячись,  декламували їх для всіх присутніх з надією, що їх почує найдорожча для них людина - рідна ненька.

Головний  спеціаліст управління юстиції Олена Ізотова ознайомила утриманців закладу з історією  виникнення свята, а на завершення виступу побажала якомога довше залишатися дітьми та берегти своїх батьків.

А громадська організація «Гармонія» подарувала солодощі для дітей. Останні ж в свою чергу подякували всім присутнім за свято та висловили слова вдячності Раїсі Панасюк за материнську любов та опіку, які вона, не жалкуючи власних сил, дає кожному, хто її потребує.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов