Напередодні свого дня народження художник Володимир Козюк зробив подарунок вінничанам (ФОТО)

«Світ, який я люблю» – виставку живопису із такою назвою  14 травня в Регіональному центрі мистецтва «Інтер-Шик» презентував вінничанам заслужений художник України Володимир Козюк. Подільські та кримські краєвиди, пейзажі, написані після мандрів екзотичними країнами, – великий світ, який так любить вінницький майстер, він показав землякам напередодні свого дня народження.

12 років минуло з того часу, як у Вінниці в музеї Михайла Коцюбинського відбулася перша виставка Володимира Козюка. Її запам»ятали – на полотнах були старенькі хатки, які такі милі українському серцю. Скільки виставок було з тих пір? Напевно, й сам автор вже не перерахує. Але кожна – це крок вперед: зростає майстерність, змінюється колористика, вишуканішими стають роботи. Хист і працелюбність художника дають свої плоди – полотна викликають захоплення глядачів, нікого не залишають байдужими.

- І як він усе встигає? – це питання вже не задають журналісти Володимиру Євгеновичу, бо знають відповідь – «Я це люблю». Але все одно дивуються – нещодавно художник видав шикарний фотоальбом, робив виставку у Києві, проводив фотоконкурси у Вінниці, а ще мандрував… А сьогодні – нова експозиція, надзвичайно красива, натхненна і одночасно така, де все виважено до дрібниць. І зрозуміло всім, що пройде не багато часу, і з»являться нові картини, будуть нові враження і нова радість.

Вітали художника із новою виставкою друзі. Серед них – і високопосадовці, і ті, чиї імена мало відомі. Щирими були всі, бо тільки справжні почуття здатні викликати роботи Володимира Козюка. Бо він сам щирий. І безмежно талановитий.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов